16 Mayıs 2013

Ttnet Faturam Yüksek Geliyor!

24 Ekim 2012'de TTnet Bilecik şubesine gittim. Orada çalışan bayan bana kampanyalardan bahsetti. Ben telefon hattı içinde bir kampanyayla ilgilenirken evinizde telefon hattı varsa boşuna bundan almayın daha uygunu var 2 ay bedava 10 ay boyunca 30TL sonraki 12 ay boyunca güncel fiyat uygulamasının uygulanacağı 8mb NetLimitsiz verelim dedi.

Aceleyle sözleşmeyi imzaladım aradan 3 ay geçti İlk faturam 45Tl, ikinci yine aynı geldi. Aradım müşteri hizmetlerini sizin tarifeniz bu yapacak bişey yok,diyor. Bilecikte abone olduğum yere gittim abone yapan bayana derdimi anlattım ama maalesef sonuç aynı. Ben zaten 45 Tl.ye aboneydim niye daha fazla vererek bu firmaya geçeyim.

İdris 24 Okunma

Cevaplar

  • İdris28 Ekim 2013

    çözüm üretilmediğinden dolayı memnun olmadım

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön