15 Ocak 2015

TTNET Faturam Yüksek Geldi.

Yazın memleketime giderken kullanmadığım interneti 2 ay süre ile durdurdum. Müşteri hizmetleri ile konuşurken bana taahhüt ettiğiniz süreye durdurduğunuz süre eklenir denmiştir. Müşteri hizmetlerindeki arkadaş eklenen 2 aylık sürenin o denim tarife ücreti üzerinden ücretlenir denmişti. Ben o dönemki yürürlükteki fiyat 52 TL idi ben onu anladım ama bana 85 TL fatura geldi. Müşterileri yeteri kadar bilgilendirmeden kelime oyunları ile yanıltmak TTNET gibi piyasa lideri bir firmaya yakışmıyor. Konu hakkında lütfen yardımcı olun.

Muammer 54 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön