07 Temmuz 2014

TTNET Faturam Yüksek Geldi!

12.06.2014 tarihinde çağrı merkezinin çağrılarının dinlenmesini için 211769*** bildirim numarası ile şikayette bulundum fakat o gün bugündür herhangi bir dönüş olmadığı gibi bir de 88,25 TL'lik fatura gönderimi yapıyorlar. Daha önce nakil talebinde bulunmuştum. Kullanmadığım günlerin faturası kesilecek bilgisi verildi ama verilen bilgiler ile hiç bir şekilde uyuşmamaktadır.

Nakil talebinde de zaten eve gelip kurulumda yapmıyorlar ve 15 TL'lik nakil ücreti alıyorlar. Kurulum yapmadan neden alıyorsunuz diyorum. Port değişimi diyorlar port değişiminde kabloyu alıp diğer porta takıyorlar çok zor değil diyorum sadece sokak değişti diyorum hayır diyorlar. Kabloyu da kullanıcı çekecekmiş.

Ali 320 Okunma

Cevaplar

  • Ali20 Temmuz 2014

    Aramadan formu kapatıyorlar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön