02 Mayıs 2013

Ttnet Faturam Yüksek Geldi!

20 Şubat tarihinde Ttnet alo 100 ve Ttnet net limitsiz tarifesine geçtim. ayda 59 lira tek fatura geleceği söylendi. hem Türk Telekom dan hemde Ttnet ten hala daha fatura geliyor. Normalde Türk Telekom dan fatura gelmemesi gerekiyor. Ancak hala daha fatura geliyor. 6-7 sefer hem Ttnet i hemde Türk Telekom u aramama rağmen bir sonuca ulaşamadım. iki müşteri hizmetleri de sürekli birbirlerine yönlendirdiler. Hat sahibinin aramasını söylediler. Anneme arattım ama yine sonuç alamadık. En son olarak annemin Türk Telekom müdürlüğüne gitmesini söylediler. Arayıp kampanyadan faydalandırılırken telefonla halledilirken yanlış için neden telekom müdürlüğüne gideceğiz?

Ahmet 64 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet 05 Haziran 2013

  Tarafıma ne sözleşme geldi. Ne de sorunum çözüldü hala daha faturalarım 2 tane geliyor. En sonunda ttneti kapatmaya karar verdim. Başka bir servis sağlayıcıdan hizmet alacağım.

 • Ahmet 09 Mayıs 2013

  Bu ay tekrar fatura geldi. Hem ttnet ten hemde turk telekomdan sorunum çözülmedi. Şilayetim hala daha geçerli. Bendenfazla olarak alınan faturaların hesabını da hala daha vermediler

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön