16 Nisan 2013

Ttnet Faturam Yüksek Geldi!

1 ay önce Ttnet adsl abonesi oldum. Abone olurken Ttnet alo paketinin kullandıkça öde şeklinde
olacağı ekstra bir ücret alınmayacağı söylendi. Bana vergiler dahil 47 lira gibi fatura gelebileceği söylendi. bir de taksitle modem aldım. Bana gelen 22 günlük fatura 70 tl oldu. Ttnet i aradığımda bana Ttnet alo paketine 12 ay taahhütlü abone öldüğümü ve aylık 13 tl ödemem gerektiğini söylediler.

Yakıştı mı şimdi bu Türk Telekom'a ? Bu mağduriyetimin giderilmesi için gerekli adımların atılmasını talep ediyorum. aksi taktirde cezaları ödemeyi göze alıp üyeliğimi iptal etiireceğim ve hakkımı yasal yollarla arayacağım.

Sedat 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından 24/04/2013 tarihinde bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Sedat 22 Nisan 2013

    1 ay önce Ttnet adsl abonesi oldum. Abone olurken Ttnet alo paketinin kullandıkça öde şeklindeolacağı ekstra bir ücret alınmayacağı söylendi. Bana vergiler dahil 47 lira gibi fatura gelebileceği söylendi. bir de taksitle modem aldım. Bana gelen 22 günlük fatura 70 tl oldu. Ttnet i aradığımda bana Ttnet alo paketine 12 ay taahhütlü abone olduğumu ve aylık 13 tl ödemem gerektiğini söylediler. Yakıştı mı şimdi bu Türk Telekom'a ? Bu mağduriyetimin giderilmesi için gerekli adımların atılmasını talep ediyorum. aksi taktirde cezaları ödemeyi göze alıp üyeliğimi iptal etiireceğim ve hakkımı yasal yollarla arayacağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön