21 Mart 2013

Ttnet Faturam Teyit Edilenden Fazla Geliyor!

Gerekse genel merkezinizde gerekse ocak sonu-şubat başı yaptığım call center görüşmelerinde faturamın 70tl sabit olacağını hatta içerisinde kdv dahil her şeyin dahil olduğunu ve artmayacağını teyit ettirdim.

Faturam bu ay 93 tl geldi. Şikayetime 1 hafta sonra geri dönüş yapıldı, ses kaydını bulamıyormuşsunuz! 20 mart 2013 öğleden sonra biriyle görüştüm bana faturanız hatalı gelmiş 70 tl olacaktı, dedi. Elemanınız bile yapılan hatayı teyit ediyor ama yaptırım yok.

Faturanın ödemesi 5 güne bitecek. Bana aylar önce teyidi verilmiş, internet sitenizde yazan; çalışanlarınızın teyit ettiği miktardan fazlasını ödetmeye kalkıyorsunuz, bu mudur sizin iş yapış anlayışınız ttnet?

Cenkhan 36 Okunma

Cevaplar

  • Cenkhan 24 Mart 2013

    TTNet'in 21 Mart 2013 tarihinde tarafıma ilettiği, bahsi geçen sms içeriğinde noktası virgülüne dokunmadan şunlar geçmektedir: "Değerli Müşterimiz, önerilerinizi kendimizi geliştirme fırsatı olarak gördüğümüzü bilmenizi isteriz. Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla" TTNet çalışanları, her telefon ettiğimde haklı olduğumu bildirdiği halde, yaklaşık 10 gündür faturayı geri çekmemiş olup -çünkü son ödeme tarihi olan 25 Mart tarihine kadar beni oyalamak istediler- internet üzerinden şikayet ettiğimde de konuyu kapatmak adına böyle yuvarlak tabirler içeren bir sms göndermeyi uygun bulmuşlardır. Belirtmek isterim ki, yalan beyanda bulunarak müşteriye sözleşme imzalatmak ve bunun üzerinden hak iddia etmek T.C. kanunlarına göre suçtur. Bu suç, kendi sesli kayıt sistemleri sayesinde delillendirilmiştir. Bu durum kısa sürede düzeltilip fatura bedeli anlaşılan rakamlara çekilmediği halde, çareyi Tüketici Sorunları Hakem Heyeti'ne başvurmakta bulacağımı hatırlatmak isterim. Saygılarımla.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından 21.03.2013 tarihinde SMS ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön