13 Şubat 2014

TTNET Faturam Taahhüt Ettiklerinden Fazla Geliyor.

"2 ay denemesi bedava 10 ay indirim" kampanyası adıyla 2 yıllık taahhütname yapmış olmama ve taahhütnamede 13-24. aylar arası faturalandırmanın 59 TL olduğu yazmasına rağmen; 13. aydan itibaren tarafıma önce 64 TL şimdi ise 67 TL fatura gelmektedir.

Ben bu kadar para vereceksem 2 yıllık taahhüt yapmamın amacı ne? yani biz müşterilerimize 2 yıl taahhüt yaptıralım ilk yıl indirim verelim 2. yıl geri alalım mantığıyla mı çalışıyorlar. Bu insanların 2 yıldan sonra da İnternet ihtiyaçları olacağını düşünemiyorlar mı? ya da İnternet hizmetinin kendi tekellerinde olduğunu mu düşünüyorlar? İnsanlarda bıraktığınız güven verdiğiniz hizmetten daha önemlidir.

Erol 27 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön