11 Şubat 2014

TTNET Faturam Taahhüt Ettiği Bedelin Üzerinde Geliyor!

Aralık ayında TTNET Müşteri Hizmetleri tarafından aranarak abonesi olduğum D-Smart Net'ten TTNET'e geçiş yapıp 2 yıl taahhütte bulunduğum taktirde ödemekte olduğum 35 TL internet erişim ücreti+ 22,75 TL Telefon sabit ücreti olmak üzere toplam 57,75 TL ödemek yerine TTNET+Telefon sabit ücreti olarak 47 TL ödeyeceğim tarafıma beyan edilip 26/12/2013 tarihinde TTNET'e geçişim yapılmıştır.

Yaklaşık 2 aydır abonesi olduğum TTNET'te bana 47 TL internet erişim ücreti gelmekte ayrıca 22,75 TL sabit telefon faturası da gelmeye devam etmektedir.

TTNET Müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede ve Türk Telekom Ofisinde yaptığım işlemlerden sonuç alamadım. TTNET tarafından mağdur edilmekteyim. Şikayetçiyim!

Mehmet 72 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön