14 Kasım 2013

TTNET Faturam Sürekli Yüksek Geliyor Bağlantı da Kopuyor!

Faturam her ay artarak geliyor ve ayrıca yarım saatte bir net kopar mı? Evet kopar TTNET'le mümkün bu! 62 TL faturaya anlaşılıp 77 TL gelir mi evet TTNET'le mümkün!

Ayıp ya en köklü şirketlerden birisiniz alın 15 TL sizin olsun diyeceğim ama yarım saatte bir kopan netime de çözüm bulunsun lütfen. Ben şikayet etmeye bıktım açıkçası. Ayrıca şöyle bir sorum daha olacak imza atılmadan nasıl sözleşme onaylanmış oluyor anlamadım. Umarım sorunlarım çözülür.

Gamze 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön