20 Ocak 2014

TTNET Faturam Normalden Fazla Geliyor

TTNET 39,99 TL olarak yalın Net6 paketi taahhütte bulundum, fakat faturalarım 45 TL olarak geliyor. Bundan sonra böyle gelmez dediler. Son 2 aylık faturam düzeltildi ama yine aynı şekilde gelmeye devam ediyor. Taahhütlü sözleşmem ellerinde faturamın düzeltilmesini ve bundan sonrada her ay aramak veya şikayet etmek istemiyorum yeter. Nasıl çalışma sitemleri var anlamıyorum.

Yadigar 59 Okunma

Cevaplar

  • Yadigar11 Haziran 2014

    ttnet kadar yaptığı işten haberi olmayan bir firma varmı acaba 25,02-20,08-20,09 tarihlerine baksınlar bir neye göre düzeltme yapılmış bana 39,99 tl olarak taahhüt imzalatıp istedikleri gibi fatura kesiyorlar birde telefon kayıtları dinleniyormuş önceki aradıkları telefonları dinleyip arasınlar bakalım ....haklı olduğum için özür dilediklerin şimdi ise baştan sağma iş yaptıklarını...

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön