15 Mart 2013

Ttnet Faturam İki Kez Tahsil Edildi!

15 mart 2013 tarihinde her zaman internet bankacılığı üzerinden ödemiş olduğum internet faturamı internet bankacılığındaki yoğunluk sebebiyle 4440375 ttnet müşteri hizmetlerinden ödedim. Karşıdaki bilgisayar kaydı faturamın olduğunu ve ödemek için kredi kartı bilgilerimi girmemi istedi ve girip onayladım fakat kredi kartı hesabıma girdiğimde faturamın kartımdan iki kez tahsil edildiğini gördüm. Yaklaşık 3-4 saat uğraş sonrasında aldığım cevap provizyonda bekleyen işleminin iptal olmayacağı yönündeydi önümüzdeki ayın faturasına mahsup edilecekmiş diye söylendi bu kadar sorumsuz ve müşteri odaksız çalışan dev bir internet sağlayıcısı Ttnet kendini bir kere daha ispatlamış oldu. Şikayetciyim.

Özkan 53 Okunma

Cevaplar

 • Özkan 19 Mart 2013

  sorun çözülmüş değildir genel müdürlükten yaptığım araştırma neticesinde ekranda biri nakit biri kredi kartı olmak üzere iki tahsilat yapıldığı söylendi fakat iki kez yapılan tahsilat kredi kartımdan yapılmıştır başbakanlık ilgili şikayet mercilerine bu şikayeti aktarıyorum kredi kartı hesap özetimle ile birlikte bu şekilde üzerini böyle çirkince kapatmaya çalışmamış olurlar.

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Özkan 15 Mart 2013

  bu otomatik mesajlardan daha fazlasını beklemekteyiz

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön