19 Ağustos 2013

TTNET Faturam Belirtilenden Yüksek Geldi!

TTNET yalın Net limitsiz paketini 12 ay taahhütle 49 TL fatura ücretiyle ödemeyi kabul eden sözleşmeye imza attım. Fakat an itibariyle gelen fatura 80.50 TL olduğunu görünce müşteri hizmetleriyle temasa geçince verdikleri cevap karşısında bir şok daha yaşadım. Abonelik ücretimin 78 TL olduğunu ve tarifemin bu ücretten devam edeceği söylendi. Bu mağduriyetimin en kısa sürede giderilmesini istiyorum. Giderilmediği takdirde gerekli yerlere başvuracağımın bilinmesini istiyorum.

Ramazan 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ramazan19 Ağustos 2013

    .Herhangi bir fiyat arttırımından da haberdar edilmediğim halde bu fiyat arttırımı tamamen mağdur edildiğimin göstergesidir.Üstelik bu durumla ilgili şikayetimi belirttiğim halde herhangi bir geri dönüş sağlanmamıştır.Yasal süre içerisinde belirtilen sürede mağduriyetim giderilmezse her türlü yasal girişimleri başlatmaktan tereddüt etmeyeceğimin bilinmesini isterim.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön