TTNET Faturam 71 TL Gelen Faturam 94 TL'ye Yükseldi!

Seyfettin K. |

Bir kaç ay önce TTNET müşteri hizmetlerinden bir bayan arkadaş beni arayıp internet hızınızı sadece 7 lira daha fazla vererek 2 katına çıkarabilirsiniz dedi. Yani 63 lira olan faturam 7 lira ve vergiler dahil 71 lira olacak dedi. Başta sıcak bakmasamda sonuçta 2 kat hız cezbediyor insanı. Eğer 71 liradan 1 kuruş fazla gelirse ödemem dedim, bunu bir kaç kez tekrarladım ve karşımdaki bayan arkadaşta teyit etti ama son 2 aydır faturam 94 lira gelmeye başladı.

Ödeme geciktirdiğimden dolayı olabilir dedim başta ama bayiden öğrendiğimde şoke oldum. 2 hafta önce müşteri hizmetlerini aradım dilekçemi oluşturdular dönüş yapılacak dendi 3 farklı kişiyle görüştüm 3. fatura tarihim yaklaştı hala cevap yok.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Fatura Gönderimi Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seyfettin K.
  02 Ekim
  15:46

  Sorunumu BTK çözüme kavuşturmuş olup alınan fazla miktarların bu ay ki faturadan itibaren düşürülmesine karar vermiştir. Ve az önce ttnet bayisine gittiğimde bu ay borcunuz yok dendi. Teşekkürler BTK sonra ttnet...

 • 29 Ağustos
  15:55

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Seyfettin K.
  29 Ağustos
  15:49

  Bana geçte olsa telefondan geri dönüş yaptığınız için teşekkür ederim öncelikle. Aldığım tarife 2 ay bedava 10 indirimli sonrasında 94 liraymış. Lakin bana söylenen yalnızca 2 ay bedava geriye kalan aylarda 63 lira ödeyeceğimdi. ve şu 7 lira olayı çıktı 71 lira oldu diye düşünüyordum. Tarifem netlimitsiz 63 lira sabit olduğunu bildiğim için sürekli ödemeyi ona göre yapıyordum. Bana söylenen 2 ay bedava 10 ay indirimli sabit faturanız 63 lira gelecek sadece denmişti. Meğersem netlimitsizplus a geçişim sağlandıktan sonra 2 ay bedava 10 ay indirimli geriye kalan aylarda 94 liraymış. Ve bu tahattütlü olmasına rağmen bu konuda bilgi verilmedi 20 30 lira belki sizin için hiçbirşeydir ama öğrenci için durumu kötü olanlar için çok şeydir. bana 94 lira ödeyeceksiniz deselerdi bu tarifeye geçmezdim mesela. çünkü durumumu biliyorum ona göre hareket ediyorum. Tekrar netlimitsize çekip 63 lira yapıldı şuan ve ben şu 3 aylık 94 lira yani toplamda bekleme cezasıyla beraber 300 lirayı bulan faturayı ödemek zorunda bırakıldım. bunun sebebide yürürlükte olan ödeme koşullarının söylenmesi kampanya sonrası ödeme fiyatı hakkında bilgilendirme yapılmaması bu sizin için zamana yaymaktır ama bizim için durumu müsait olmayanlar için ciddi bir konudur kişiliği zedeleyen güven sarsacak bir sorundur. Bence sizin bu gibi komplolara ihtiyacınız olmamalı biz size her türlü güveniyoruz ağzınızdan çıkan sözlere güveniyoruz devlet kurumu olduğunuz için. Bu konuda çalışanlarınızı bilgilendirin onlarda müşterilerine hangi tarifeyi öneriyorlarsa lütfen noktasından virgülüne kadar herşeyi söylemeleri ve bu konuda ciddi bir şekilde iyileştirmeye gidilmesi gerektiğini düşünüyorum. Saygılar

 • Seyfettin K.
  29 Ağustos
  04:00

  Sayın Koca TTNET A.Ş Benim öncelikli sorunum ve acilen çözülmesi gereken bir durum var. 3. fatura tarihim geldi çattı bile bu ayın 30 u ya da 31 i. 3 fatura toplamı 300 lirayı geçmiş olacak. bu rakamı ödeyecek durumumda yok. Bugün ayın 29 u yani 1,2 gün kaldı. Ve ben sorunu size 2 hafta evvelinden arayarak söyledim faturaları ödemeyeceğimi söyledim ödemeyin dendi sizin tarafınızdan incelemeye alındı dendi dönüş yapılacak dendi dönen olmadı 3 defa arayıp durumu izah etmeme rağmen. 3 ay ödeme yapmadığım için internetim de kapanacak mı böyle bir durum söz konusu mu çünkü işim gücüm aksayacak. Ayrıca sonuç ne olacak bunca zararım nasıl karşılanacak. Bu konuda beni bilgilendirirseniz çok iyi olur. Yasal yollara mı başvurmam gerekiyor illa ?

 • 28 Ağustos
  16:05

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.