21 Ocak 2014

TTNET Faturalı Hatta Geçemiyorum!

17 Ağustosta TTNET ortak kota tarifesine 24 ay taahhütle kayıt yaptırdım. 17 eylülde 501 ile başlayan mobil modem hattıma kısıtlama getirilmiş ve 26 eylülde hat iptal edilmiş adıma kayıtlı fatura göndermemişim diye. Bu konuda bilgilendirilmediğimi söyledim ve aralık ayında şikayetime cevap alamadığım için cezaya razı olarak iptal ettim herşeyi.

Daha sonra adıma kayıtlı olarak kontörlü Avea hattı aldım ve şimdi faturalıya geçirmek istiyorum. Ama bir türlü geçiş olmuyor çünkü genel müdürlük borç olmamasına karşın benim 501'li mobil modem numaramın iptalinden dolayı güvenlik gerekçesiyle beni kara yada gri listeye almış. Cuma oluşturduğum şikayet talebine halen cevap alamadım. Şikayetçiyim.

Dursun 79 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön