09 Nisan 2014

TTNET Faturalarımız Neden Gelmiyor?

1854***341 hizmet numaralı TTNET ADSL faturalarımız gelmiyor, faturalarımız ne posta ile nede mail olarak tarafımıza gelmiyor. Bu sorunun bir an önce kaldırılmasını istiyorum. E faturaya geçmek istedim, ondada binbir zorluk çıkardılar, şirket mail adresimize gönderilmesini istedim oda olmaz dendi. Bu sorunun bir an önce kaldırılmasını istiyorum, faturalarımız gönderilsin artık, olmayan faturanın parasını ödüyoruz.

İsmail 51 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön