16 Ağustos 2013

TTNET Faturalarım Sürekli Yüksek Geliyor!

TTNET Net limitsize herşey dahil (sadece konuştuğun kadar telefon bedeli ilave olacak) 63 TL'lik sözleşme ile geçiş yaptırdılar. Sürekli 68 TL'lik fatura gönderildi? Buna itiraz ettim şikayette bulundum. Bağlantı ücreti dediler, bağlantı ücretini ilk faturada 33 TL olarak tek seferde ödedim dedim. Şikayetim kaale alınmadı. Konu üzerinde çalışıyoruz dediler 8. aya geldik sürekli oyaladılar yanıltıldığım hissine kapıldım ancak bu ay 83 TL fatura gönderdiler. Bunu ne manaya geldiğini ben anlayamadım.

Mücahit 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön