30 Ağustos 2013

TTNET Faturalarım Hep Fazla Geliyor!

TTNET Limitsiz internet paketi kullanmamıza rağmen her ay 60-70-80 TL değişik değişik fatura tutarları geliyordu. En sonunda gidip konuştum iptal ettirmek istediğimi söyledim daha sonra bir kampanyadan faydalanabileceğimi ve bundan sonra sabit 42 TL ödeyeceğimi söylediler kabul ettim hala aynı mantıksızlık farklı fatura tutarları geliyor.

İlk fırsatta üyeliğimi iptal ettirip başka bir yerden edineceğim interneti.

Çağrı 70 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön