26 Haziran 2015

TTNET Faturalandırma Sorunu!

Temmuz 2014'de başvuru yaptığımda bana sınırsız internet ve 100 dakika konuşma süresiyle birlikte ÖTV KDV dahil 62 lira fiyat verildi bayiden. İlk 3 ay belki bağlantı ücretidir filan diye 74 ve 77 TL ücret geldi bir şey demedim fakat sonraki aylarda da hep aynı ücret gelince ilki Şubat 2015 olmak üzere her ay müşteri hizmetlerini aramama rağmen her seferinde "ücretleriniz normal", "sözleşmenizde anlaştığınız fiyat yazıyor denilerek geçiştiriliyor ve "sözde" şikayet oluşturuluyor. Benim sözleşmemde hiçbir şey yazmıyor diyorum sizdeki formu gönderin ya da çıkarın diyorum diyorum bu sefer de hattı birbirlerine aktarıyorlar bu sürede de hat kapanıyor.

Hüseyin 153 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 26.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön