02 Şubat 2015

TTNET Faturalandırma!

7 ve 8. ayda ödeyemediğim fatura sebebiyle internet servisim kesilmiştir. TTNET firması tarafından bu zaman diliminde borcumu anlatan bir arama olmamıştır. 01,02,2015 tarihinde aradığımda ise bana Ocak 2015 ayı dahil olmak üzere farklı farklı faturalar çıkarttıklarını gördüm. Bu aradaki aylara ait komple faturalandırma işlemi yapılmıştır.

Merak ediyorum servis sağlayıcı bir firmanın servis sağlamasını engellediği halde servis sağlar gibi haksız kazanç elde etmeye çalışması ne kadar doğrudur. Elektriğimin kesildiğini düşünün benden bir ay sonrası için elektrik ücreti alınır mı? Hayır asla. Peki siz Türkiye'nin devi internet servis sağlayıcı olarak servis vermeden ücret alabilirsiniz?

Hakan 55 Okunma

Cevaplar

 • Hakan09 Mart 2015

  Tebrikler bana her şekilde bu parayı ödettirme şeklinizden dolayı, tebrikler müşteri memnun etme şeklinizden dolayı

 • Hakan09 Mart 2015

  Tebrikler bana her şekilde bu parayı ödemek zorunda bıraktığınız için tebrikler müşteri memnuniyet sizliğinizden dolayı

 • Hakan09 Mart 2015

  Üstte bilgilendirme yapıldığı yazıyor evet bilgilendirme yapıldı sadece ödemek zorunda bırakıldım tebrikler müşteri memnuniyetinizden dolayı tebrikler herşekillde ödeme yaptırdığınızdan dolayı

 • Türk Telekom Temsilcisi02 Şubat 2015

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi02 Şubat 2015

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön