10 Mayıs 2013

Ttnet Faturalandırma!

Aralık ayında Bostanlı/İzmir şubesiyle yaptığım görüşme sonunda bir bayan elemanınız iş yerime gelerek Ttnet ten hizmet almam için gerekli formları imzalatmış tarifemin 2 ay demene Tivibu+internet+ev telefonu olarak ayarladığını ücretinin ise 39 tl olduğunu belirtmişti. Fakat fatura incelemelerim doğrultusunda ilk ay hariç hiçbir dönemde söylenen rakamı ödemediğim gibi defalarca müşteri hizmetleriyle yaptığım telefon görüşmeleri çözümsüz. Geri dönüş istememe rağmen asla aranmadım. İlk yaptığım müşteri temsilcisi ile telefon görüşmemde,faturalarımı incelediğinde bayi kaynaklı bi hata olduğu söylenmiş, Ttnet tarafından düzeltileceği bildirilmişti,o görüşmeden beri 2 fatura çıktı,hiçbir değişim yok.

Melis U. 26 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi07 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde 13.06.2013 tarihinde bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön