07 Eylül 2013

TTNET Faturada Yanlışlığı!

TTNET abonesiyim mayıs ayında TTNET bayilerinden birine gidip daha ucuz bir tarife olup olmadığını sordum bana eski aboneliği kapatıp yeni abonelik açarsan kampanya var denildi.

Bende orada formu imzalayıp abone olup diğerini de kapatma müracaatında bulundum. 2 gün sonra yeni ADSL açıldı, eskisi kapandı. Takriben 15-20 gün sonra müşteri hizmetlerinden arayıp yeniyi kapatıp eskiden devam ederseniz fiyat daha ucuz denildi ve o dendiğinde yaklaşık 1 ay beraber kullanıp yaptım.

1. 5 aylık bir fatura çıkmış tarafımdan birkaç kez borç sorulduğunda borcunuz görünmemekte denildi. Daha sonrada ben atladım unuttum. Ağustos ayında 84 TL olan borcum icra ile 222 TL olmuş. Borcumun aslını ödemek istiyorum.

İsmail 65 Okunma

Cevaplar

 • İsmail'in Teşekkür Mesajı10 Nisan 2014

  teşekkürler ttnet biraz uğrastık ama sonuç olumlu

 • İsmail'in Teşekkür Mesajı13 Eylül 2013

  ttnet isteğime uygun çözüm getirmiştir sadece teşşekkür etmek bir borç kaldı çok teşekkür ederim

 • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön