TTNET Faturada Haksız Kazanç Elde Ediyor!

Seher U. |

1 Kasım itibarıyla TTNETden NET6 internet hizmeti almaya başladım, paketin tüm vergiler ve kullanım bedeli dahil aylık ödemesinin 44 tl olduğu konusunda bilgi alarak sözleşmemi imzalamıştım.

Fakat ay sonunda paket aşım ücreti olan yaklaşık 4 tl dahil toplamda 48 tl fatura beklerken 65, 5 tl borç ile karşılaştım! Faturada ise bir açıklama olmadan şu ifade kullanılmıştır: 15 TL'nin altında kalmasından dolayı daha önceki aylarda faturalandırılmayan 14, 25 TL'lik tutar bu dönem faturanıza yansıtılmıştır.

Zaten modemi 1 kasımda teslim aldım ve TTNET cep telefonuma 1 kasım itibarıyla başlayan erişim hizmetime dair mesaj gönderdi. Geçmiş aylardan kalan ödemem olması mümkün değil. Bu haksız kazanç düzeltilmeli.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Fatura Gönderimi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seher U.
  25 Aralık
  14:49

  İki hafta olmasına ve bu süre içinde iki kere TTNET müşteri hizmetlerine ayrıntılı bilgi vermeme rağmen hala bu basit konu incelenip sonuçlanmadı!!
  Gönderdiğiniz fatura üzerinde bile 2 yıllık taahhüt bitiş tarihi 01.11.2015 yazarken hala geçmişe yönelik hangi borcun araştırması tamamlanamadı anlayamıyorum.
  Beni oyalayarak 01.11.2013-30.11.2013 tarihli ilk faturayı bana ödettiniz, haksız kazancınız ve ilgisizliğinizle de kurumunuza karşı güvenirliliği kaybettiniz. En kısa zamanda firmanızdan aldığım(!) hizmeti de sonlandırcağım. Tüketici haklarına başvuruyorum artık kendileriyle muhatab olursunuz.

 • Seher U.
  16 Aralık
  18:25

  Mesaj atılan tarihte (13.12.2013) TTNET ile aramızda bu konuyla alakalı bir görüşme geçmedi.

  ''Sizi aradık, cevap vermediniz'' diye mail atılmış, bunun haricinde konuyla ilgili bir bilgilendirme mesajı ya da araması almadım.

  Çağrı merkezini aradığımda ise 20-25 dk boyunca hatta beklemek zorunda kalıyorum. Lütfen konuyla ilgili bilgilendirme yapınız.
  Teşekkürler

 • 13 Aralık
  18:01

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 13 Aralık
  12:04

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.