21 Mart 2015

TTNET Faturada Aracılık Tahsil Edilmesi!

Faturamda aracılık tahsili yapılmıştır diye benden ücret talep ediliyor ve benim bundan haberim yoktur. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise hattınızdan oyun, uygulama ve benzeri şeyler satın alınmıştır denilmektedir. Ama ben herhangi bir şekilde böyle bir ücretli uygulama satın almamış bulunmaktayım dolayısıyla bu ücret talebinizin geri çekilmesini istemekteyim ve ayrıca benim iznim olmadan böyle bir net üzerinden alışveriş ödemesi yapılmasını istememekteyim. Gereğini en kısa sürede çözerseniz memnun olurum.

Burak 75 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Burak'ın Teşekkür Mesajı23 Mart 2015

    Sorunumu çözdüğünüz için teşekkür ederim. Ücretin nereden geldiği belli olmuştur.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön