15 Mart 2013

Ttnet Fatura Yüksek Geliyor!

Yaklaşık 8 yıldır kesintisiz olarak internet kullanıyoruz.Bir ara netlimitsiz paketine geçtik fakat fatura kabarmaya başlayınca yine sınırlı pakete geçtik.Ben öğrenciyim, ablam öğrenci,babam vefat etti, annem ev hanımı.Yüksek tutarlı fatura geliyor devamlı.30 TL civarı gelen fatura geçen ay 45, bu ay 87 TL geldi.Bir video izleyemeye, bir download etmeye korkuyorum.Çoğu akrabalarımız ev telefonunu ve internetini kapattırdı.Yakında böyle giderse biz de kapatacağız..Daha cüzi bir fiyata sınırsız yapın da biz de kullanalım.

Muhammed 227 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön