15 Temmuz 2014

TTNET Fatura Yanlışlığı Oldu.

Yaklaşık 2 ay önce hattımı nakil ettirdim. Bu nakil işlemi bile 15 gün sürdü. Çünkü masa başında ki elemanlar nakil adresini 3 sene önce oturduğum eve gösterince gecikme yaşandı. Bireysel çabalarım ile teknik ekiplere ulaşıp yalvar yakar eve kadar getirip bağlattım.

Ardından bu nakillerinde olduğu faturam bana ulaştı. İncelediğimde nakil işleminin 2 kez yansıtıldığını gördüm. 15/06/14 Tarihinde bununla ilgili şikayet oluşturdum. O tarihten bugüne kadar 3. kez şikayet oluştu. Hala bir sonuç yok. Faturaları ödemiyorum , düzeltme yapılmazsa da ödemeyeceğim. Bu kadar amatörce çalışılmaz. Kabak tadı vermeye başladı. Eğer ki borç nedeni ile hattım kapanırsa mahkemeye vereceğim.

Ömer 1.778 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ömer 15 Temmuz 2014

    Tabi canım 1 aydır geri döndüğünüz gibi değil mi ?

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön