22 Kasım 2014

TTNET Fatura ve Nakil İşlemi Sorunu.

2013 tarihinden itibaren TTNET'e her ay fatura ile ilgili şikayet yazmak zorunda kalıyorum ve 2013 tarihinde nakil işlemi için başvuru yaptım ve nakil işlemim alt yapı sorunundan beri gerçekleşmedi ve her ay bana düzenli olarak fatura ibraz ettiler. Bu ay yine kullanamadığım internetin faturası için şikayet yazıyorum hattım henüz bağlı değil ve bu ay yine fatura özeti geldi iptal edilmesini ve artık şebeke bağlandığı için internet nakil işlemini yapılmasını istiyorum mağdur ediliyorum 1 senedir.

Muzaffer 181 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön