06 Eylül 2013

TTNET Fatura ve ADSL Nakli!

İki ana sorunumuz TTNET ile; güncel olanı adsl nakili yaptıramadım hala 15 gündür bekliyorum çünkü nakil işlemim fiberden bakıra doğru olacakmış. Zaten var olan ve devam eden problem faturalarımla alakalı ki o da şöyle mayıs ayında bakırdan fibere nakil yaptım ki bu daha ziyade kolay olmuştu ve faturama sadece fiber farkı yansıyacaktı ancak TTNET ben kullandığım paketi iptal edip yeni pakete çevirdi 12 ay taahhüdüm olduğu için bunun için ceza yansıttı ve fibernet farkı ekledi ve dahi 53 lira civarı olan faturam ilk ay 164 daha sonrakiler 80 ve üzeri olmak üzere devam ediyor.

İşin güzel yanı ise bunları hiç biri bilgim dahilinde değil. Hiç bir konuda uyarı almadım. TTNET'i göreve davet ediyorum.

Hafize 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön