03 Mart 2014

TTNET Fatura Ücretim Durduk yere Arttı.

Yaklaşık 1 senedir TTNET hizmetinden yararlanıyorum. Sınırsız pakete 24 ay taahhüt ile ayda 54 lira ödüyordum. Ocak ayında faturama ilave 14 lira eklenmiş ve faturam 2 aydır 68 lira olarak geliyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda bana tarifenizin indirimli kullanımı bittiğinden fiyat artışı olmuş dediler.

Soruyorum TTNET ben 24 ay taahhüdü ne için yaptım sizinle? Fiyatımı arttırın diye mi? İnternet'i İptal etmeye kalktım 180 lira gibi bir ücret ödemem gerektiğini söylediler.. Mağduriyetim giderilmez ise Tüketici Haklarına başvuracağım.

Baransel 131 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön