11 Ocak 2014

TTNET Fatura Tutarları!

4 aylık TTNET üçlü avantaj paketi üyesiyim. Geçen ay Tivibu web dahil 56 tl gelmesi gereken fatura 76 lira geldi. Niye diye sorduğumuzda Tivibu plus pakete üye olduğumuz söylendi. Ama biz öyle bir pakete üyelik yaptırmadığımızı belirttik ve inceleme sonuncunda haklı olduğumuz söylenerek plus paketin iptal edileceğini ve aradaki farkın bir sonraki ay düşüleceği söylendi.

Ancak bu ay bırakın düşmeyi fatura tutarı 88 liraya çıktı. Faturayı incelediğimde birincisi, plus paketi iptal etmelerine rağmen yine ücretini yazmışlar ayrıca iptal etme cezasını da faturaya yansıtmışlar.İkincisi geçen aydan düşülecek olan farkı da düşmemişler. Lütfen bu durumu düzeltin de ttnet aldığımıza bizi pişman etmeyin.

İslam 45 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön