08 Kasım 2013

TTNET Fatura Tarihini Değiştirdi!

TTNET internet tarifemizin değişmediğini bildirmiş. Ancak bu ay neden 63 yerine 72 TL ödediğimizi açıklamıyor. "Sehven yansıtılan bir ücret yok" deyip geçiyor. Demiyor ki gecikme faizi ya da başka birşey. Normalde fatura tarihleri 26'sı oluyordu, bu defa 21'i görünüyor. Fatura tarihlerini birkaç gün geriye alarak ay süresini, dolayısıyla kullanım süresini kısaltılmış olmuyorlar mı? Yani insanlar 30 gün yerine 25 belki daha az süreler için fatura ödemek zorunda bırakılıyor.

D.ferah 47 Okunma

Cevaplar

  • D.ferah14 Kasım 2013

    Bildiklerini okumaya devam ediyorlar. Nasılsa tüketiciyi koruyan bir sistem yok.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön