15 Şubat 2014

TTNET Fatura Taahhüt Edilenden Fazla Geliyor!

Bundan yaklaşık 1 sene önce TTNET 8 mbit sınırsız İnternet kampanyasından faydalanarak aylık 67 tl kadar bir ücret ödüyordum. Şubat ayında birden bire ve tarafıma haber verilmeksizin faturamı 84 tl'ye çıkarttılar.

Müşteri hizmetlerini aradığımda tarafıma bu bilginin ulaşmış olması gerektiği, kampanya süremin bittiği eğer yeniden üye olmak istersem 68 liraya 2 sene taahhütlü üye olabileceğimi söylediler. Faturanın bu fahiş miktarını ödeme gerektiğini söylediler. Bana bildirmeden bu fiyat artışından dolayı kaybımı geri ödenmesini istiyorum.

Tolga 83 Okunma

Cevaplar

 • Tolga 05 Eylül 2015

  Hiçbir şey yapmadan, kampanya süremin bittiğini tarafıma bildirmeden 84 lira parayı benden aldınız. Geri de ödemediniz. Param haram, zehir zıkkım olsun, allah çocuklarınızdan çıkarsın İnşa'Allah

 • Tolga 14 Mart 2014

  şikayetime hiçbir şekilde dönülmedi, umurlarında değil. Ben de diğer iss lerden biriyle yarı fiyatına abone oldum.

 • Tolga 20 Şubat 2014

  yeni aboneye 51 tl bana 84 tl ücret çıkartan ttneti kapatıyorum. başka bir sağlayıcıya geçeceğim. bu tekel ortadan kalkmadan biz 10 liralık hizmete daha çok 100 lira öderiz...

 • Tolga 17 Şubat 2014

  mail adresime ne de mail adresimşn spam klasörüne ttnet den hiçbir mail gelmedi. Tarafıma bilgilendirme yapılmasını istemiyorum, yükselttiğiniz faturanın eski haline getirilmesini istiyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Tolga 16 Şubat 2014

  Bekliyoruz, hadi bakalım.

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön