30 Ocak 2014

TTNET Fatura Söylenenden Yüksek Geldi.

TTNET'e abone olurken bayi bana faturamın 42 TL geleceğini söyledi ve bende tekrar sorarak teyit ettim. Fakat faturam 47.25 TL geliyor. Konu ile ilgili TTNET müşteri hizmetlerine 28.01.2014'te şikayet bildiriminde bulundum, ertesi gün beni TTNET'ten aradılar.

Konu ile ilgili olarak tarifemin sabit tutarının 44 TL olduğunu ve 3 TL'de port kirası olduğunu söyleyerek faturamın 47 TL olmasının normal olduğunu, Port kirası ile ilgili bana bilgi verilmediğini söylediğimde ise imzalanan sözleşmede yazdığını söyleyerek yapacak birşey olmadığını ifade ettiler. Mesele aradaki 5 TL lik fark değil, kandırılmak.

Kemal 39 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Kemal31 Ocak 2014

    benim istediğim tek şey var , insanlara yalan söylenerek satış yapılmaması.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön