02 Temmuz 2014

TTNET Fatura Problemi Yaşattı.

TTNET hizmetimi iptal ettim. İptalden sonra yansıyan 92 TL'lik faturanın hem hattı kullanmadığım; hem de müşteri temsilcisinin hatalı bilgisi kaynaklı olduğu için iptal edilmesini talep ettim. ÇM görevlisi aradı ve faturanın tamamının iptal olacağını iletti.

Fakat kontrol ettiğimde 70 TL'nin iptal olduğunu ve 24 liranın ise halen kaldığını gördüm. Tekrar şikayette bulunduğumda arayan MT görüşmeye rağmen gerekli kadarının iptal olduğunu, 24 TL'nin iptal olamayacağını belirtip; üstelik hattıma gelen 134 TL'lik alacağınız var mesajının ise hata olduğunu; yanlış SMS gelebileceğini iletti.

Hem MT hem de TTNET' ten şikayetçiyim. Tüm görüşmelerimin dinlenip mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Begum 226 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön