27 Ağustos 2013

TTNET Fatura Öderken İşlem Faizi Adı Altında Para Kesiyorlar!

03.06.2013 tarihinde fatura ödemek için daha güvenli olduğu için Türk Telekom bölge müdürlüğünde faturamı ödemek istedim. Taksitli bir şekilde ödeye bilirsin dediler. Olur ödeyelim dediler slipte normal slipteki gibi ödediğim tutar tutarın altında ise işlem faizi yansıtılmakta idi. Faizi konusunda tarafıma bilgi verilmedi. Bu durumu kart özeti gelince fark ettim.

Türk Telekom'u aradım ödenen ücretin taksitinin işlem ücreti konusunda bana bilgi verilmedi taksiti iptal edip tek çekim yapmalarını istedim ama bana bu konuda yardımcı olmadı.

Ne olacak bakalım şikayet ettim sonuç bekliyorum TTNET'ten.

Ramazan 59 Okunma

Cevaplar

 • Ramazan 06 Eylül 2013

  hala bilgi verecekler

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ramazan 27 Ağustos 2013

  'TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.' şikayeti mi dikkatli okursanız bu konuda sizlerle irtibata geçtiğimim bilgisi yer almaktadır. Müşteri temsilcileriniz gibi sizde kafanıza göre takılıyorsunuz anlaşılan.

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön