07 Mart 2013

Ttnet Fatura Ödeme 3 Gün Gecikti Fatura 25 TL Açma Kapama 6 TL!

15 tl diye girdiğimiz ttnet mobil 30 tl oldu banka her yıl fatura ödeme sistemi devam ettiği halde bu yıl yenileme sistemi getirmiş ödeme olmamış farkeder etmez ödeme gününden 5 gün sonra ödedim hatta çift ödeme olmuş bu ay ki faturada 6 tl açma kapama cezası. Bu bu ne vicdansızlık fatura 15 tl cezası 6 tl yani %40 - 5 günün faizi.

Mustafa 176 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa 27 Haziran 2013

  Ttnet hala çözecek....

 • Mustafa 02 Mayıs 2013

  Ttnet macerası devam ediyor...91tl ve 77 tl alacağım için çağrı merkezinin arayıp yönlerdiği Eminönü Ttnet çözüm masasına paramı almak için gittim.burdan onay makbuzu alıp parayı tahsil edeceğim.Yetkili arkadaş efendim sizin Nisan ayı faturanızdan düşülmüş diğeride eski borca sayılmış alacak kalmamış.ana sorun 168 tl borcunuzla mahsuplaşılmış oldu.lahavlevela kuvvete beyefendi zaten esas problem olmayan 168 tl borcum onun yanlışlıkla olduğu tarafınızda söylendi onun üstüne mum dikilmiş çift tahsilat yapılmış. Durun bakayım haa daha o incelemede. Siz tekrar çağrı merkezini arasanız!!! Burası son merci çözüm masası ne iş yapar. Şekerim çıktı 30 kez çağrı Merkezi'lerin görüş önlem bankaya görüş 3. Aya giren basit bir problem hala nasıl çözülmez izanınıza bırakıyorum. Ttnet reklamı bırak iş yap!

 • Mustafa 29 Nisan 2013

  6 tl nin peşinde koşarken 163 tl fatura geldi ttnetten. bir ay onu düzeltmeye çalıştım.özür dilediler yanlışlık yaptık dediler.daha sevinemeden yine aynı firmanın otomatik ödemeleri kredi kartımdan çift çift ödenmeye başlandı Nisan ayı boyunca banka Ttnet banka ttnet arasında bizzat ttnet Eminönü merkezine giderek fazla mesai yaptım.hiç işim gücüm yok boşta gezerim ya nihayet ttnet bu hatanında kendilerinde olduğunu parayı elden ttnet merkezinden almam gerektiğini söyledi.yani bu ttnetin kuyusunu kazıyorlar gibime geliyor ilk fırsattta bu ilkel çalışmasından ötürü ttneti terk edeceğim.

 • Mustafa 10 Mart 2013

  Burda yazanın aynısı mailimde yazıyor.bütün irtibatlarım var beni arayıp niye ne yapılacağını bildirmiyorsunuz .dakikalarca o numaraya bas bu numaraya bas 6 tl için on tl masraf çok güzel hizmet.

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön