21 Temmuz 2014

TTNET Fatura İtirazımız Çözülmedi!

TTNET aboneliğinden başka bir servise geçmiş bulunmaktayım ve bu geçiş sonrası bana TTNET tarafından bir adet kağıt gönderildi ve bu kağıtta 03,06,2014 tarihinde bir adet ödenmediğim fatura olduğu söylendi ve bu fatura 27,06,2014 tarihine kadar TTNET , Türk Telekom ofisleri,www .ttnet. com.tr ve ptt şubeleri anlaşmalı bankalara ödenmesi gerekmektedir denmekte ise fakat gerek bankamızdan gerekse internetten TTNET bayisi ve şubelerinden bu ödeme yapamadık çünkü göremediler. Müşteri hizmetlerinden bile ancak vatandaşlık numaramız ile bulabildiler ve aradan bir süre sonra avukatları aradı ve aynı olay aksedildi dilekçe ile başvurunuz dendi fakat başvurduk ama olay çözülmedi.

Yavuz 80 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Ek olarak müşterimize SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön