16 Mayıs 2013

Ttnet Fatura İtirazı!

Öncelikle 8 senedir kullanıdığımız sabit hattı değiştirdik, neden? annemin faturanın yüksek oluşundan yakınıp 39, 95lik kampanyaya geçmek istemiş ve bursa Yurdakul hürriyet bayinizle görüşülmüş ve sabit hattı değiştirip onun üzerine kampanya olur denmiş. Anneme kağıtlar imzalatılmış.

Fakat bizim bulunduğumuz çevrede o internetin hızı geçerli olmuyormuş biz bunu bize kampanya satıldıktan sonra öğrendik. Yetersiz bilgilendirme yüzünden ben 1 ay internetsiz kaldım. Üstelik bugün itibariyle hem kapattırdığımız eski hattımızın internet faturası ve yeni internetimizin faturası mail adresime geldi ve daha kullanalı 4 gün falan oldu.

Selin 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön