14 Mayıs 2013

Ttnet Fatura İtirazı!

1 yıllık yaptığım sözleşme bittiğinde Ttnet müşteri hizmetleri tarafından aranıp sözleşmemin bittiği bildirildi. Fatura tutarımda değişiklik olup olmayacağını sordum, aldığım yanıt aynı şekilde devam edeceği yönündeydi. Faturanın aynı kalacağını düşündüğüm için farklı bir işlem yapma gereği duymadım fakat daha sonraki gelen faturalarda her ay 15-20 tl aralığında bir ekstra ücretle karşılaştım.

Bunu belirttiğim zaman da telefon görüşmelerinin geçerli olmadığı cevabını aldım. Yani sözleşmesiz, müşteri onaysız aylardır faturama ek ücret yansıtıyorlar ve muhatap alınmıyorum. İşi mahkemeye taşıyacağım. Sözleşme imzalamadan hizmet vermeyen Ttnet, sözleşme imzalamadan fiyatı arttırabiliyor..

Şahin 48 Okunma

Cevaplar

 • Şahin 22 Mayıs 2013

  telefonla yapılan görüşmeleri resmi olarak kabul etmediği için call center hizmetlerinin telefon aracılığıyla verdiği bilgiyi kabul etmeyen TTNET tarafıma yazılı bir açıklama yapmalıdır. hukuki süreci başlatabilmem için yazılı bir yanıt istiyorum. itirazımı kabul etmemelerinin sebebi olarak yüz yüze görüşme ve sözleşmeden bahsediliyor ama bana yüz yüze ya da yazılı olarak bir yanıt verilmiyor. ŞİKAYETİME YAZILI(SİZİN DEYİMİNİZLE RESMİ) BİR YANIT İSTİYORUM, AKSİ TAKDİRDE FATURA BEDELLERİ TARAFIMDAN ÖDENMEYECEKTİR...

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Şahin 21 Mayıs 2013

  bir süredir şikayetime tatmin edici bir cevap beklerken, yine telefon vasıtasıyla aynı cevapları aldığım bir yanıtla çıktı karşıma TTNet. telefon görüşmelerini geçerli bir gerekçe görmeyen ttnet, şikayetlerime telefonla yanıt veriyor sadece. biten sözleşme sonrası onayım olmamasına rağmen faturama bedel yansıtıldı. taahhütüm bittikten sonra hukuksuzca fatura bedelleriyle oynanıyor. tarafıma yazılı bir cevap almadıkça telefonla görüşme kabul etmiyorum çünkü TTnet kendisi telefon görüşmelerini yeterli derecede geçerli bulmuyor !!! yazılı bir açıklama yapılsın ki hukuksal süreci bu yanıta göre başlatabilelim.

 • Şahin 16 Mayıs 2013

  3 gün geçmesine rağmen hiçbir şekilde şikayetime dair bir geri dönüş almadım.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön