10 Mayıs 2013

Ttnet Fatura İtirazı!

Eve gelen teknik ekibin ücrete tabi olduğu beyan edilmeden bu ücretin faturama yansımasına itiraz ettim. Mail attım , Birçok kez müşteri temsilcisi ile görüştüm ve hepsi aynı şeyi söylüyor. Hiç biri size söylenmeden yansıtılamaz demedi. Hani nasıl bir politika içerisinde çalıştıklarını anlamakta zorluk çekiyorum.

Müşteriye ücretlerle ilgili bir aktarım yapılmadan kendi kafalarına göre ekip gönderip daha sonra ücret talep edilmesi ne kadar doğrudur. Çözüm bulunmaması için uğraşıyorlar resmen. Bana müşteri temsilci tamirci, elektrikçi ile örnek veriyor. Aynı şeyle siz karşılaşsanız ne yaparsınız diyorum ama cevap yok. Sen cevap vermiyorsun soruya ama bana haklıyız diyorsun. Amacınız nedir?

Efkan 74 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Efkan 13 Mayıs 2013

    Bana Herhangi bir dönüş yapılmadan memluniyetim sorgulanıyor. Çözüm yok, hiç bir dönüş yok, herhangi bir müşteri memluniyeti üzerine yapılmış bir çözümleme yok ve benden değerlendirme istiyorsunuz ??

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön