11 Ekim 2013

TTNET Fatura Gönderim Sorunu Giderilmiyor!

Yaklaşık 3 aydır uğraşmama rağmen hiçbir çözüm üretmeyerek bana sorun yaşatıyorsunuz. Kullanmış olduğum mail adresime abonenizin faturasını her ay gönderiyorsunuz. Çağrı merkeziyle 3 kez görüşme yaptım, abone merkeziyle 1 kez görüştüm ( Sorun için birşey yapamayacaklarını söylediler.) E-Mail ile de ulaşım sağladım. Ancak yine bana kullanıcınızın fatura bilgileri her ay gelmeye devam ediyor.

Cafer 45 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön