11 Eylül 2014

TTNET Fatura Farkı!

TTNET in 1801685*** numaralı müşterisiyim. Bundan 4 ay kadar önce 54 TL tutarında ki tarifeye abone oldum. Fakat bana 64 TL fatura gelmeye başladı. Ayrıca internet hızı tekrar tekrar gösterilen reklamlarla ilgisi olmayan hızla max 4 mb'la ve sürekli kesintilerle bağlandığı da öğrendim.

Ben de müşteri temsilcisini arayarak şikayetimi bildirdim. Bana 1 ay boyunca şikayetiniz değerlendiriliyor şeklinde mesaj attılar ve sonra hız konusunda bir şey yapamayacaklarını fatura konusunda ise sessiz kalıp geçiştirdiler. Ben de ilgisizlikleri ve beni mağdur etmeleri yüzünden hattımı istemeyerek de olsa iptal ettirdim.

Vedat 1.448 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön