15 Haziran 2013

TTNET Fatura Düzenlemesi!

2013 mayıs ayı içerisinde TTNET'ten kaynaklanan sorunlardan dolayı 6 gün boyunca İnternet hizmeti alamadım. Buna istinaden şikayet kaydı oluşturdum. TTNET şikayetimi inceleyerek tarafıma şikayetimin haklı bulunduğunu ve 6 gün boyunca kullanamadığım internet ücretinin çıkacak olan faturadan düşümünün sağlanacağını belirtmiştir ancak buna karşın çıkan faturada herhangi bir ücret düşümü olmamıştır.

TTNET müşterisi olarak hizmet alamadığım 6 günlük internetin ücretinin dahi talep edilmesinden dolayı şikayetçiyim. TTNET'ten talebim ve isteğim şudur: müşterilerini mağdur eden bu ve bunun gibi durumları önlemesidir. Şikayetleri inceleyerek müşterilerini haklı bulup sonrasında çelişkiye düşmemelidir.

Taner 387 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Haziran 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Haziran 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön