15 Mayıs 2013

Ttnet Fatura Düzeltilmesi!

189628***1 hizmet numaralı Ttnet kullanıcısıyım ilk faturamda modem parası tek seferde alındı ilginç olanı da tekrar her ay benden modem parası kesiliyor 20 aralıktan buyana müşteri hizmetlerini defalarca aradım olmadı şikayet var kanalından şikayetimi dile getirdim, düzeltilecek dendi düzeltilmedi üzerinden kaç ay geçmiş ayıptır ya böyle bir firma olamaz.

Müşteri memnuniyeti sıfır. Aboneliğim bitsin bir daha Ttnetle çalışırsam bu iki olsun. Faturam düzeltilsin.

Abdurrahman 33 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön