TTNET Fatura Çıkarmış.

Muhammet K. |

Geçen sene açtırmış olduğum 2 aylık yaz interneti kampanyası kullandım. Faturasını zamanında yatırdım. Bana söylenen şey interneti açtırdıktan sonra tek fatura çıkar ve 2 hafta sonra ödersiniz oldu, harfiyen yaptım. Bugün telefonuma bir mesaj geldi 7015802785 No.lu aboneliğiniz 169 TL borcu vardır diye yanlış herhalde deyip müşteri hizmetlerini aradım.

Geçen sene kullanmış olduğunuz kampanya bu sene otomatik olarak yenilenmiş ve faturamın çıktığını söyledi bana. Herhangi bir bilgilendirme olmaksızın açtınız paketi durduk yere. Eğer geçen sene ki telefon görüşmelerimi görürseniz böyle bir konuşma yapmadığımı görün.

Etiketler :

Fatura Gönderimi Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammet K.
  14 Temmuz
  19:57

  Geri dönüş yapıldı fakat bir çözüme ulaşılmadı. Ben habersiz, etik olmayan fatura'ya dert yanarken bana dilekçe verirek kapatabilirsiniz gibi çözümler üretiyolar.

 • 14 Temmuz
  16:06

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Muhammet K.
  13 Temmuz
  15:18

  İlginiz için teşekkür ederim. Bu yaptığınız işlem yasal olabilir belki ama kesinlikle etik bulmuyorum. Umarım inceleme sonucunda mağduriyetimi giderir bir sonuca varırsınız.

 • 13 Temmuz
  11:14

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.