14 Ağustos 2013

TTNET Fatura Bilgilendirme!

5***841 numara ile ilgili 16 Temmuz'da elime bir mektup ulaştı. Böyle bir hattımın olduğunu borcumun olduğunu ödenmezse iptal olacağı ile ilgili. Bilgisayarı satan kişi vın hattının ücretsiz olduğunu belirtti ve taahhütü bana 2 dk içinde acele edelim işlerim var diyerek imzalattı. Elime gelen yazıda numaradaki fatura bilgisini ödedim.

Müşteri hizmetlerini arayıp iptal konusunda bilgi almak istediğimde. Hattımın iptal olduğunu fakat 168 TL gecikme ve cayma bedelli bir fatura olduğunu belirttiler. Ben bu hattımı hiç kullanmamışken faturalar bana bilgilendirilmemişken. Bu tutarı kabul etmiyorum. Bu hattının borcunun iptali için ilgili merciden geri dönüş bekliyorum.

Derya 192 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön

Giriş Yap