12 Şubat 2014

TTNET Fatura Bildirimi Yapmadan Hat Kesiyor

TTnet fatura bildirimlerini zamanında yapmadan 2 ay sonra kapanma bildirimi yapıyor.Otomatik ödeme talimatı olduğu için ödendiğini sanırken kapanmaya 1 hafta kala bildirim yapılıyor. Kart limiti yetersi olduğu için ödeme olmamış. Zamanın bildirim yapılsa ödeme zamanında yapılır fakat bildirim son ana saklanıyor.

İlave olarak 2 aylık faturam 67+67 =134 tl olması gerekirken henüz kapama olmamasına rağmen 160 liranın üzerinde bir borç çıkıyor. 30 tl ye yakın bir gecikme ücreti mümkün değil. Lütfen mağduriyetimi giderin.

Burak 100 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön