29 Ocak 2014

TTNET Fatura Bedelimin İade Edileceği Söylendi Ama Edilmiyor.

Nakil işlemim sırasında Türk Telekom ve TTNET'te ki teknik problemlerden dolayı taahhütüm deneme amaçlı bozulmuş ve çıkacak faturayı ödememem, uzayan nakil sürecinde ödediğim fatura bedellerinin de tarafıma iade edileceği;

Tek yapmam gerekenin Türk Telekom Müdürlüğüne dilekçe vermem olduğu söylenmişti. Verdim; ama 2.5 ay geçti paramı hala geri alamadığım gibi ödenmeyen hatalı faturanın da faizi faturama ekleniyor (?).

Defalarca arayıp şikayet kaydı bıraktım kimse ilgilenmiyor. Çözülemeyecek se daha fazla uğraşamam sizi aramakla, iki gün sonra e-devlet üzerinden tüketici mahkemesine başvuracağımı bilin. Bu kadar mı imkansız müşteri odaklı olmak, kurumsal olmak?

Hüseyin 32 Okunma

Cevaplar

 • Hüseyin03 Şubat 2014

  Problemimin çözümü için Tüketici Hakem Heyetine dilekçemi verdim; sizin ilgileneceğiniz yok...

 • Hüseyin03 Şubat 2014

  Aramadıkları halde aradık ulaşamadık demişler...

 • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön