20 Ocak 2014

TTNET Fatura Bedeli Yüksek.

Son altı aydır yüksek fatura bedeli ödediğimi fark ettim. Son ay (Aralık 2013) fatura bedeli bir önceki aya göre daha yüksek geldi. Müşteri İletişim hattına arayarak nedenini sorguladım. Müşteri Temsilcisi bana son ay taahhüt süremi aştığımı ve normal tarifeden ücretlendirildiğimi söyledi.

Ben kendisine bu konuda bilgilendirilmediğimi ve uyarılmadığımı söyleyince kendisi aranmış olmam gerektiğini veya ulaşılmamış olunabileceğini söyledi. Fakat önceki 5 ayın açıklaması tarafıma yapılamadı. Benim taahhüt anlaşmalı fatura bedelimden son fatura tutarı yaklaşık 20 TL, önceki 5 ay ise yaklaşık 15 TL fazla faturalanmış. Müşteri temsilcisinden daha fazla bilgi alamadım.

Mehmet 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Mehmet Bey ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön