10 Ocak 2014

TTNET Farklı Üyelik!

Yeni bir bağlantı için müşteri hizmetlerini aradım ve bilgileri ilettim fakat bana telefon numaram ile adres bilgilerinin uyuşmadığını işlemi tamamlayamayacaklarını söylediler. Bir kaç saat sonra müşteri hizmetleri beni aradı ve hat sahibinin kimlik numarasını vermem hattın açılması için yeterli olacağı söylendi verdim ve ertesi sabah hat açıldı.

Fakat müşteri hizmetlerini kullanıcı adı ve şifre almak için aradığımda bana şirket adı vergi numarası gibi sorular sordular. Yani benim bilgim dışında hattımı kurumsal bir şirketin bilgileriyle açmışlar ve hat üzerinde hiç bir değişiklik yapamamam gibi bilgi de alamıyorum. Yanıltıcılığın böylesini de ilk defa tanık oldum ama takipteyim TTNET!

Hakan 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön