12 Nisan 2013

Ttnet Farklı Tarife Açmış!

Ttnet ten 3 lü avantaj diye bir internet tarifesine abone oldum ama fatura geldiğinde aboneliğimin net 6 diye farklı bir tarife olduğunu fark ettim . Türk Telekom a gittim sorunu anlatmak için bizim orada fiber ağ olmadığından farklı bir abonelik açtıklarını yapacak bir şey olmadığını söylüyorlar bana söylemeden, benim adıma nasıl karar verebiliyorlar benim sözleşme imzam üçlü avantaj hatanın giderilmesini istiyorum.

Hacı 26 Okunma

Cevaplar

  • Hacı 17 Nisan 2013

    ttnn tarafından arandım ama magduriyetim giderilmedi hakkımı kanuni yollardan arayacagım

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile 15.04.2013 tarihinde görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön